رزومه شرکت

10 / 10
از 2 کاربر

شرکت صنایع محرکه دوار خاور میانه در سال 1390 تأسیس و کار خود را در زمینه ساخت میکروتوربین آغاز نمود

میکروتوربین­ یک سیستم کوچک ترکیبی برق  و حرارت با حداکثر ظرفیت الکتریکی بین 1 تا 20 کیلووات می­باشد.  ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻧﺮﮊﻱ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ، ﻛﻢ­ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻭ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ، ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ میکروتوربین­ها ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ یک گزینه مهم برای تولید غیرمتمرکز انرژی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.این سیستم، ﻣﻘﻴﺎسی ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻛﻮﭼﻚ ﻭ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭی ﺳﺎﺩﻩ دارد که ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﻲ قادر است گاز طبیعی یا انواع دیگری از سوخت ها را در ژنراتورهای ترکیبی مصرف کرده و حرارت و برق تولید کند. از حرارت تولید شده می توان برای تأمین تقاضاهای گرمایشی و تولید آب گرم استفاده نمود. زمانی که حرارت تولید شده در ساختمان مصرف نشود، می تواند در یک منبع ذخیره حرارتی ذخیره شده و در زمان اوج مصرف مورد بهره برداری قرار گیرد.برق تولیدی نیز می تواند توسط وسایل الکتریکی مصرف شده و مازاد آن به شبکه توزیع برق فروخته شود.

شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه قصد دارد تولید انبوه میکروتوربین‌های گازی مولد همزمان برق و حرارت را برای مصارف خانگی، تجاری، صنعتی و مراکز استراتژیک در ایران راه اندازی کند.

دسترسی داشتن تنها 10 کشور رده اول صنعتی جهان به فن آوری طراحی تولید میکروتوربین، بیانگر اهمیت موضوع می­باشد. در همین راستا، متخصصین شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه بر آن شدند تا این فن آوری را طی‌ یک پروژه‌ی بین‌المللی بومی سازی نموده و تولید انبوه میکروتوربین‌های گازی مولد همزمان برق و حرارت را برای مصارف خانگی، تجاری، صنعتی و مراکز استراتژیک در ایران راه اندازی کنند. این شرکت با در اختیار داشتن گروهی مجرب از متخصصین در زمینه‌ی طراحی‌ و تولید میکروتوربین ها مراحل: امکان سنجی، طراحی‌ اولیه، طراحی‌ تفصیلی و نمونه آزمایشگاهی و آزمون های استاندارد را در کشور انگلستان به انجام رسانده است.

گروه مهندسی‌ این شرکت با بیش از ۷۰ سال تجربه‌ جمعی در صنایع برق، گاز و هوا فضا تمامی‌ تخصص‌های مورد نیاز این فن آوری را در گنجینه علمی خود دارا می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :